1xbit giriş
Anasayfa / 1xBit Hesap Açma

1xBit Hesap Açma

1xBit Hesap Açma
1xBit hesaba kaydolmanın iki yolu vardır: Tek Tıkla ve E-posta ile. Her iki yöntem de e-posta adresinizi girmenizi ve hesabınız için kullanmak istediğiniz para birimini belirtmenizi gerektirir. Ana fark, E-postayla seçeneğini kullanarak kaydolursanız, şifrenizi belirtmeniz gerekir. Tek Tıklama yöntemi, sizin için otomatik olarak şifreyi ayarlar. By E-posta yöntemi, kendi şifrenizi daha kolay hatırlayabilmeniz için ayarlamanız daha iyi olduğundan, tartışmasız bir şekilde tercih edilir.

Her iki yöntemde de bir e-posta onayı gerekir. Hesabınızda şarkı söylemeye devam edebilmeniz için önce gelen kutunuza gönderilen Tam Kayıt bağlantısını / düğmesini tıklamanız gerekir. 1x Bitcoin USA Casino hesaba kayıt işleminin tamamı 30 saniyeden fazla sürmemelidir.

Daha sonra oturum açmak için şifrenizle birlikte kullanılacak e-posta adresiniz olacağından, hesap kaydı sırasında bir kullanıcı adı sağlamayacaksınız. Hesabınıza giriş yaparken hesap numarasını (e-posta adresinin yerine) de kullanabilirsiniz.

1xBit Hesap Açma | 1xBit