1xbit giriş
Anasayfa / 1xBit / 1xBit Slot Jokerleriyle Tanışın!

1xBit Slot Jokerleriyle Tanışın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bayılacağınız ilk slot, geçtiğimiz günlerde web sitemizin 1XGAMES bölümünde sunulan 1xBit’in yeni oyunu olan “Beat the Joker.” Bu oyunun amacı, hafta boyunca en yüksek sayıda puan toplamak ve ana ödülü, yani kripto para birimi kazanmak!

Pragmatic Play ve retro Joker

Pragmatic Play’in slot oyunları oyuncular tarafından çok seviliyor ve kataloglarında tanınmış ve sevilen bir karakterin olduğu oyunları kolayca bulabilirsiniz.

Örneğin, 3 makaralı/5 ödeme satırlı slot oyunu olan Super Joker’de büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Yığılan semboller siz kazanana kadar yeniden çevirmeyi tetikler ve eşleşen sembollerin olduğu tam ekrana geldiğinizde Çifte Çarpan çarkında bir çevirme ile ödüllendirilirsiniz. Bu oyun daha geçtiğimiz günlerde çıkmış olsa da, popülaritesinin sürekli arttığı oldukça açık bir şekilde görülebiliyor. Bunun nedeni sade ancak az ve öz retro tasarımı olabilir ya da oyuncular bu slot oyunu konusunda şimdiye kadar şanslı olmuş olabilir. Bu sorunun yanıtını bu slot oyununa en az bir kez şans vererek öğrenebilirsiniz.

Betsoft’tan biraz eğlence

Betsoft’un “Jumbo Joker” adlı oyununda, sizi eğlendiren ve size kazanç sağlayan renkli, haylaz ve iyi niyetli bir insanlar karşılaşıyoruz. Bu hızlı tempolu ve parlak renkli geleneksel meyveli makine hem ilginizi çekecek hem de ilginizin devam etmesini sağlayacak. Jumbo Joker’de iki makara seti bulunuyor: Üst ve Alt. Alt makaralar normal oyun sırasında kullanılırken, Üst makaralar JUMBO METRE’nin kullanımını gerektiriyor. Üst Makaralar, GİZEMLİ ÖDÜLLER de dahil olmak üzere daha fazla sembol ve kazanma şansı sunuyor.

Playson and Play`n Go’nun çekiciliği

Bir kadın jokere sahip olan bir oyunu oynama fikri kulağa nasıl geliyor? İlginizi çekti mi? 1xBit web sitesinde bunu yapabilmenizi sağlayan Playson and Play’n Go oyunları bulunuyor. Bu oyunlarda kolayca aşık olabileceğiniz güzel bir kadın karakter bulunuyor ancak bu karakterin kim olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Dolayısıyla usul usul oynayın ve bu hoş hanımı kendi oyununda yenmeye çalışın.

Herkesin kazandığı bir görev

En popüler oyunlardan ve sağlayıcılardan bahsettik ve sitemizde içinde farklı Jokerler olan birçok slot oyunu olduğu açık. Size farklı Jokerler keşfedip büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir görev sunuyoruz. Ayrıca EGT, ReelNRG, Apolo games, Fugaso, BF Games, Agames, WorldMatch ve MR Sloty gibi sağlayıcılardan kendinize ilginç oyunlar da bulabilirsiniz.

1xbit’e Giriş İçin Tıklayın

Hakkında yazar

Check Also

1xbit ten Kripto Para Birimi Nasıl Satın Alınır?

1xBit’te yeni misiniz? Hâlâ kripto para biriminiz yok mu? Nasıl alabileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu kılavuzu …

1xBit Slot Jokerleriyle Tanışın! | 1xBit