1xbit giriş
Anasayfa / 1xBit / 1xbit ten Kripto Para Birimi Nasıl Satın Alınır?

1xbit ten Kripto Para Birimi Nasıl Satın Alınır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1xBit’te yeni misiniz? Hâlâ kripto para biriminiz yok mu? Nasıl alabileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu kılavuzu okumanızın vakti geldi de geçiyor demektir. Dünyanın farklı yerlerindeki işletmeler ve eğlence için uluslararası ödeme geliştirmede tanınmış küresel bir lider olan Skrill yoluyla kripto para birimi almanın en kolay ve güvenli yollarından birini sizinle paylaşmak üzereyiz.

skrill.com bağlantısına tıkladıktan sonra, web sitesinin ana sayfasına götürülürsünüz ve buradan kayıt olabilir ya da zaten bir hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Henüz kayıt olmadıysanız “HEMEN KAYDOLUN” yazısına tıklayın. Bir kayıt formu görünecektir. Tüm alanları doldurduğunuzda hesabınıza götürülürsünüz.

Hesabınıza para ekleme

Kripto para birimi satın almak için hesabınıza fon eklemeniz gerekiyor. Bunu yapmak için öncelikle “PARA YATIR” bölümüne gitmelisiniz:

Ardından, “Para Yatır” sayfasına götürülürsünüz. Buradan, tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçmeniz gerekir: “Manuel banka havalesi”, “Kredi/banka kartı” veya diğer uygun yöntemlerden biri.

“Manuel banka havalesi” veya “Kredi/banka kartı” seçeneklerinden birini seçerseniz, ilk para yatırma işlemi için banka bilgilerinizi girmeniz gerekir. Aynısı, diğer ödeme yöntemleri için de geçerlidir. Öncelikle, banka bilgilerinizi girmeniz gerekir. Ardından, seçtiğiniz ödeme yönteminin olduğu bir pencere açılır

Harika! Hesabınıza başarıyla para eklediniz!

Kripto para birimi seçme ve satın alma

İtibari para birimini kripto para birimine çevirmek için “KRİPTO” bölümüne gidin.İhtiyacınız olan kripto para birimini seçin.

Miktarı girin ve “İLERİ” düğmesine tıklayın.

İşlem bilgilerinizi gösteren bir sayfa ekranda görünecektir. Çevirme işlemini tamamlamak için “ONAYLA” düğmesine basın.

Her şey tamam! Artık kripto para biriminiz var. Bu işlemi ve bu hizmetin diğer özelliklerini hem bilgisayarda hem de akıllı telefonda gerçekleştirebileceğinizi lütfen unutmayın.

Blogumuzun Kripto Kılavuzları bölümünden kripto para birimi satın almak veya çevirmek için diğer yolları da inceleyebilirsiniz.

Web sitemizin Ödeme sayfasında kripto borsalarının tam bir listesi bulunuyor. Buradan, ihtiyaçlarınıza en uygun borsayı bulabilirsiniz.

1xbit’e Giriş İçin Tıklayın

Hakkında yazar

Check Also

1xbit Yılbaşı Promosyonu!

GÜLE GÜLE 2019, HOŞ GELDİN 2020! Mutlu Noeller ve Mutlu yıllar! Promosyon süresi: 2 Aralık …

1xbit ten Kripto Para Birimi Nasıl Satın Alınır? | 1xBit