1xbit giriş
Anasayfa / 1xBit / Ayr United Bitcoin Reklamlı Formasını Böyle Tanıttı

Ayr United Bitcoin Reklamlı Formasını Böyle Tanıttı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Geçtiğimiz günlerde forma sponsoru olarak Bitcoin Cash’i tercih eden Ayr United, yeni formalarını tanıttı. Tanıtım için iki model ile anlaşan Ayr United, vücut boyası ile yeni formalarının tanıtımını yaptı.

Bitcoin Cash yani Bitcoin Lottery ile forma sponsoru anlaşmasına imza atan Ayr United, İskoçya 1. Lig ekiplerinden biri. Ligde haftaya lider giren ve Championship yolunda ciddi bir mesafe kat eden Ayr United, yeni anlaşmasıyla da fark yaratacağının sinyallerini verdi. Bir kripto para birimi ile sponsorluk anlaşması yapan ilk kulüp olma unvanını ele geçiren Ayr United’ı birçok kulübün takip edeceği tahmin ediliyor.

Forma Tanıtım Geleneği Devam Etti

Ayr United, geçtiğimiz yıl Bodog ile anlaşmasını devam ettirme kararı almış ve kısa süre içinde yeni formalarının tanıtımını yapmıştı. Tanıtımda yer alan mankenler vücut boyalarıyla formaları tanıtmıştı.

Bodog ile anlaşma sona erse de forma tanıtım geleneği aynı şekilde devam etti. Forma tanıtımı için Dale Archer ve Amber Sienna ile anlaşan Ayr United, yine vücut boyası kullanarak Bitcoin Cash reklamlı formasını tanıttı.

Bitcoin Cash ile Ödeme Kabul Edilecek

Kripto paralar, Blockhain ve spor kulüpleri arasındaki bağ son dönemde biraz daha kuvvetleniyor. İlk olarak Arsenal, bir Blockhain partnerliği anlaşmasına imza atmış ve Cashbet’i yeni Blockhain partneri olarak tanıtmıştı. İlk forma sponsorluk anlaşması ise Ayr United’dan geldi.

Ayr United’ın Bitcoin Cash ile anlaşmasının forma sponsorluğu dışında bilet ve forma satışında da etkili olacağı ve kulübün Bitcoin Cash ile ödeme kabul edeceği tahmin ediliyor.

Kaynak:bahismedya

Hakkında yazar

Check Also

1xbit ten Kripto Para Birimi Nasıl Satın Alınır?

1xBit’te yeni misiniz? Hâlâ kripto para biriminiz yok mu? Nasıl alabileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu kılavuzu …

Ayr United Bitcoin Reklamlı Formasını Böyle Tanıttı | 1xBit